XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

REYZNER Mieczysław
LOT 12
ID: 018012

REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Modlitwa
Technika:olej, tektura
Wymiary:33,3 x 23,5 cm
37,5 x 27,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Mieczysław Reyzner"
Na odwrocie metka i nalepka z Salonu Malarzy Polskich.
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna