XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

TRYBALSKI Paweł
LOT 91
ID: 018091

TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA

Tytuł:Z cyklu "Pejzaż Aschera" (2013)
Technika:technika mieszana, papier kredowy
Wymiary:35,5 x 30,5 cm
40 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "PAWEŁ TRYBALSKI 2013 - PINX."
Opisany na odwrocie: "Z CYKLU "PEJZAŻ ASCHERA" - PIGMENT 2013"
Na odwrocie pieczątka autorska Pawła Trybalskiego.
Estymacja:8000 - 12000 zł Sprzedaż poaukcyjna