XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

WYPYCHOWSKI Romuald
LOT 49
ID: 018049

WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA

Tytuł:Przekupki (1967)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:31,5 x 24 cm
35 x 28 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "RW 67"
Cena wywoławcza:500 zł
Cena uzyskana:500 zł