XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

DZIEMAŃSKI Stanisław
LOT 59
ID: 018059

DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Hala Gąsienicowa
Technika:akwarela, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 70 cm
64,5 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI"
Estymacja:3000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna