XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KALETA Tadeusz
LOT 40
ID: 018040

KALETA Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na ul. Floriańską w Krakowie
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, tektura
Wymiary:34,5 x 25 cm
46,5 x 37,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T. Kaleta"
Cena wywoławcza:800 zł
Cena uzyskana:1800 zł