XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PAWLIKOWSKI Wiktor
LOT 70
ID: 018070

PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Kościół św. Marcina w Grywałdzie (1978)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:48 x 42 cm
54 x 61 cm (arkusz)
65,5 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Pawlikowski 78"
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna