XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 28
ID: 018028

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Na sannie
Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70 cm
64 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński"

Estymacja:10000 - 15000 zł