XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

LOT 19
ID: 018019

Tytuł:Jesienny pejzaż z karmnikiem
Technika:olej, płyta
Wymiary:122 x 61 cm
129 x 67,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman"
Obraz składa się z dwóch osobnych płyt (74,8 x 61 cm; 47,2 x 61 cm).

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.
Estymacja:18000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna