XVIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 września (środa) 2022 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

1 - 14 września 2022 - godz. 10.00-18.00

CEBULA Zbigniew

CEBULA Zbigniew
LOT 111
ID: 018111

CEBULA Zbigniew BIOGRAFIA

Tytuł:Czaszka (2005)
Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:57 x 42 cm
59,5 x 45 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Z CEBULA"
Autorski opis pracy na odwrocie.

Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]
Estymacja:3000 - 5000 zł