XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

CEBULA Zbigniew
LOT 111
ID: 018111

CEBULA Zbigniew BIOGRAFIA

Tytuł:Czaszka (2005)
Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:57 x 42 cm
59,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Z CEBULA"
Autorski opis pracy na odwrocie.
Estymacja:3000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna