XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 4
ID: 019004

Tytuł:Zamek Królewski w Warszawie (2008)
Technika:gwasz, tempera, akwarela, papier
Wymiary:46 x 55 cm
63 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E.DWURNIK | 2008"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Zamek Królewski w Warszawie", "spis NR: | 1981 | 28.06-08.07.2008. | 46 x 55 cm"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12059") oraz opis techniki.

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Cena uzyskana:12000 zł