XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 7
ID: 019007

Tytuł:Kraków (widok na Rynek Główny) (2008)
Technika:gwasz, tempera, akwarela, papier
Wymiary:46 x 55 cm
63 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E.DWURNIK.2008"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kraków", "spis NR: 2044 | 46 x 55 | 3-4.XI.2008."
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12184") oraz opis techniki.

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Cena uzyskana:26000 zł