XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 6
ID: 019006

Tytuł:Niebieskie oko (2015)
Technika:olej, płótno
Wymiary:13 x 18 cm
Sygnowany śr.d.: "E.DWURNIK"
Datowany l.d.: "2015"
Opisany na odwrocie: "E.DWURNIK | 2015"

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.
Estymacja:15000 - 20000 zł Sprzedaż poaukcyjna