XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

FAŁAT Antoni
LOT 70
ID: 020070

FAŁAT Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Wieczór w Janowie Podlaskim (1996)
Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 64 cm
92 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Ant. Fałat 30‧XII‧96"
Opisany na blejtramie: "WIECZÓR W JANOWIE PODLASKIM"