XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

PRZEBINDOWSKI Artur
LOT 73
ID: 020073

PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA

Tytuł:Z cyklu "Kamienne Jezioro" (2002)
Technika:tempera, akryl, płótno
Wymiary:55 x 61 cm
75,5 x 81,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI 2002"
Opisany na odwrocie: "Artur Przebindowski, 2002 | Z CYKLU: "KAMIENNE jezioro"

Cykl prac "Kamienne jezioro" powstawał w latach 1999-2004. Jak podkreśla sam artysta, w swoim wyrazie nawiązywał m.in. do secesji.
Cena wywoławcza:20000 zł
Cena uzyskana:20000 zł