XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 14
ID: 020014

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Ogród Luksemburski (lata 20.)
Technika:olej, tektura
Wymiary:45,5 x 58,7 cm
59 x 73,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"