XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 78
ID: 020078

Tytuł:Ursynów (2004)
Technika:tempera, akwarela, papier
Wymiary:18 x 24 cm
42 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2004 E. DWURNIK"
Opisany l.d.: "URSYNÓW"
Opisany tuszem na odwrocie: "Ursynów", "spis NR: 1192 | 46 x 55 | 31.I.2004 | 18 x 24 cm"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "18360") oraz opis techniki.
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:7000 zł