XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

TUKAN-WOLSKI Eugeniusz
LOT 89
ID: 020089

TUKAN-WOLSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Żaglowiec
Technika:akryl, olej, tektura
Wymiary:56 x 48 cm
66,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "tukan | 0-12"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:4000 zł