XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

PĘKSOWA Ewelina
LOT 54
ID: 020054

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Tytuł:Turniej Janosikowy (1982)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:30 x 39,2 cm (w świetle oprawy)
37,5 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "EPęksowa | 1982"
Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane", "Turniej Janosikowy"
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:3600 zł