XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

PĘKSOWA Ewelina
LOT 55
ID: 020055

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Tytuł:Janosik przed sądem (1972)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:39,3 x 30,3 cm (w świetle oprawy)
46,5 x 37,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "EPęksowa | 1972"
Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane", "Janosik przed sądem"
Na odwrocie dedykacja autorska z 1988 roku.
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:3600 zł