XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

MRÁZEK František
LOT 8
ID: 020008

MRÁZEK František BIOGRAFIA

Tytuł:Praczki nad strumieniem
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 34,5 cm
63,5 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Fr Mrazek."
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:4800 zł