XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

TRZEBIATOWSKI Janusz
LOT 77
ID: 020077

TRZEBIATOWSKI Janusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pochylona (2000)
Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 92 cm
133,5 x 105 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "JT"
Opisany na odwrocie: "JANUSZ | TRZEBIATOWSKI | 2000"
Opisany na blejtramie: "POCHYLONA"
Widoczne zarysowanie malatury w partii głowy postaci.