XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 11
ID: 020011

Tytuł:Kirasjer atakowany przez wilki (1930)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:40 x 30 cm
50,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "0222".
Cena wywoławcza:24000 zł
Cena uzyskana:26000 zł