XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 6
ID: 020006

Tytuł:Odpoczynek ułana przy ognisku (1938)
Technika:olej, tektura
Wymiary:54,5 x 80 cm
69,5 x 94 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1938"