XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 3
ID: 020003

Tytuł:Dywizjon artylerii konnej w galopie (1938)
Technika:olej, tektura
Wymiary:79,7 x 54,4 cm
71 x 96,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Cena wywoławcza:24000 zł
Cena uzyskana:24000 zł