XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

POTRZEBOWSKI Jerzy
LOT 27
ID: 020027

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Taniec w obozie cygańskim
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,5 cm
70 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J. Potrzebowski"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4400 zł