XX Aukcja Dzieł Sztuki

18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

4-18 października 2022, godz. 10.00-18.00

SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy
LOT 90
ID: 020090

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Abstrakcja
Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 40 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S.J.Suder"
Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka.