XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

SUDER Stanisław Jerzy
LOT 90
ID: 020090

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Abstrakcja
Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 40 cm
Sygnowany p.d.: "S.J.Suder"
Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka.