XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

PAPROCKI Kazimierz
LOT 75
ID: 020075

PAPROCKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Akt z wachlarzem (1948)
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
76,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "K. Paprocki."
Opisany na blejtramie: "Kazimierz Paprocki | ASP-KRAKÓW 1948"