XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 13
ID: 020013

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Marina Piccola na Capri (1931)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:31,2 x 44,2 cm
39 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "F.M. Wygrzywalski 1931"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1932 roku.
Na odwrocie pieczęć galerii Emiddio Trama z Capri.
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:10000 zł