XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 87
ID: 020087

JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze straganem
Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: "M. Janikowski"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3800 zł