XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

DZIEMAŃSKI Stanisław
LOT 41
ID: 020041

DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w Tatrach (1935)
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 70 cm
70,5 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI 1935."
Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:3400 zł