XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

DZIEMAŃSKI Stanisław
LOT 42
ID: 020042

DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Krokusy na polanie tatrzańskiej (1930)
Technika:akwarela, gwasz, tektura
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
67,5 x 87,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI 930."
Opisany na odwrocie: "Krokusy koło Starego Sz[nieczytelne]"
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:2200 zł