XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

GÓRSKI Stanisław
LOT 38
ID: 020038

GÓRSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Góral z fajką na tle Morskiego Oka
Technika:olej, płótno
Wymiary:63,5 x 85,6 cm
85 x 106,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Górski"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3400 zł