XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

RODZIŃSKI Stanisław
LOT 81
ID: 020081

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Krajobraz - Hommage à Constant Permeke (2004)
Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 100 cm
85 x 105 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | KRAJOBRAZ | HOMMAGE | Á CONSTANT | PERMEKE | 2004"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:13000 zł