XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

SĘTOWSKI Tomasz
LOT 63
ID: 020063

SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA

Tytuł:Oceaniczny skrzypek (2008)
Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 40,5 cm
53 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "T. Sętowski"
Opisany na odwrocie: "Oceaniczny skrzypek | olej, płótno | Tomek Sętowski 2008"