XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 86
ID: 020086

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Tytuł:Portret podwójny (2001)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:75 x 55 cm
Sygnowany i datowany l.g.: "WO2001"
Na odwrocie malarski widok architektury - budynek z tarasem.
Niewielki ubytek warstwy malarskiej (ok. 1 cm) p.śr.
Cena wywoławcza:4400 zł
Cena uzyskana:4400 zł