XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 85
ID: 020085

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Tytuł:Adaś i Miecia (2001)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:70 x 89,5 cm
Sygnowany i datowany l.g.: "WO2001"
Na odwrocie malarski widok ulicy.