XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

ZACHAREWICZ Witold
LOT 83
ID: 020083

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Tytuł:Scena rodzinna przy kominku
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 92,5 cm
104,5 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Zachar"