XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

SERAFIN Władysław
LOT 45
ID: 020045

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Brama Floriańska (1973)
Technika:olej, płótno
Wymiary:48,5 x 64,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "W Serafin 1973"