XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 19
ID: 020019

Tytuł:Młody Herkules (1929)
Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 35 cm
30,7 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | 1929 Hofman"
Opisany na odwrocie: "Młody Herkules | Walka młodego Herkulesa ze zmorą [przekreślone] | 70) Herkules i Zmora [przekreślone]"
Na odwrocie (śr.d.) dedykacja autorska i podpis: "Wlastimil Hofman"