XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 33
ID: 020033

Tytuł:Portret rudowłosej (1968)
Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 60 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1968"