Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 33 | ID: 020033 |
Tytuł: | Portret rudowłosej (1968) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 40 x 60 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1968"
Ta oraz inne prace Wlastimila Hofmana są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |