XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 32
ID: 020032

Tytuł:Ku sobie (lata 60.)
Technika:olej, płyta
Wymiary:40,5 x 60,8 cm
PROWENIENCJA:
- kolekcja Wacława Jędrzejczaka,
- dar od artysty.
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:7000 zł