XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

KARCZ Włodzimierz
LOT 88
ID: 020088

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na Most św. Anioła w Rzymie
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 100 cm
79 x 109 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Karcz"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł