XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

MACIEJEWSKI Zbysław
LOT 71
ID: 020071

MACIEJEWSKI Zbysław BIOGRAFIA

Tytuł:Sznur pereł (1985)
Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 61 cm
77 x 92 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Zbs. Maciejewski 1985"
Opisany na odwrocie: "Zbysław Marek | Maciejewski"