XXII Aukcja Dzieł Sztuki:

Wlastimil Hofman - życie i twórczość

2 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

Krakowski Dom Aukcyjny - Kraków, ul. Starowiślna 14

15 lutego-2 marca 2023, godz. 10.00-18.00

LOT 15
ID: 022015

Tytuł:Studium nagości
Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:40 x 19 cm (w świetle oprawy)
47,8 x 26,8 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d. monogramem "WH"
Przy dolnej krawędzi płótna opis ołówkiem obcą ręką: "1937 [nieczytelne]"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:8000 zł