PRZEBINDOWSKI Artur
LOT 60 | ID: 023060 |
PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wejście na plażę (2006-2007) |
Technika: | tempera, akryl, płótno |
Wymiary: | 79,5 x 104,5 cm 85 x 110,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI" Opisany na odwrocie: "Artur Przebindowski | 2006/7 | Wejście na plażę" |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |