XXIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

6-16 marca 2023 r., godz. 10.00-18.00

DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz
LOT 29
ID: 023029

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Kaplica na wybrzeżu
Technika:olej, płótno
Wymiary:48 x 67,5 cm
63,5 x 84 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "E Dzierzencki"
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:6500 zł