XXIV Aukcja

Pierwsza Aukcja Zegarków Kieszonkowych w Polsce

18 kwietnia (wtorek) 2023 - godz. 18.30

Obiekty aukcyjne będą prezentowane:

3-17 kwietnia 2023 r., godz. 10.00-18.00
18 kwietnia 2023 r., godz. 10.00-17.30

Patek Philippe

Patek Philippe
LOT 1
ID: 024001

Patek Philippe BIOGRAFIA

Tytuł:Zegarek kieszonkowy z diamentową rozetą (XIX/XX w.)
Technika:złoto, emalia, diamenty
Wymiary:32 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 29631 (numer pod tarczą), cylindrowy z naciągiem kluczykowym
koperta: kryta, numer 29631, złoto próby 18k
przedni i tylni dekiel: połączenie złota, emalii i rozety diamentowej
dekiel wewnętrzny: numer 29631, sygnowany
tarcza: emaliowana
szkło: mineralne

Stan zachowania: emalia w stanie dobrym (widoczne rysy)

Do zegarka dołączony kluczyk.

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY