XXV Aukcja Dzieł Sztuki

16 maja (wtorek) 2023 - godz. 18.30

9-16 maja 2023 r., godz. 10.00-18.00

JANIKOWSKI Mieczysław

JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 20
ID: 025020

JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Panorama Paryża
Technika:tusz, papier
Wymiary:21 x 34 cm (w świetle passe-partout)
36 x 48 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "M. Janikowski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.

Zygmunt Firyn* Zygmunt Firyn (1909-1966), zasłużony patriota, członek m.in. Towarzystwa Historyczno-Literackiego oraz Towarzystwa Pomocy Polakom w Paryżu.

Fot. ze zbiorów prywatnych rodziny kolekcjonera.