Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
DIETRICH Henryk
LOT 54 | ID: 027054 |
DIETRICH Henryk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Nad rzeką |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 50 x 69 cm 57 x 75,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Henryk Dietrich 1921 18/VI"
PRACA NIEDOSTĘPNA |