LOT 14
ID: 027014

Tytuł:Ucieczka bachmata arabskiego przez pustynię (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
48,5 x 64 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.